Mjesec listopad posvećen je podizanju svijesti o prevenciji i borbi protiv raka dojke. Udruga P.I.N.K – ife je već petu godinu zaredom dana 07.10.2020. godine osvijetlila ružičastom bojom fontane kod Sveučilišne knjižnice kako bi upozorila na važnost prevencije raka dojke te najavila događanje “Sačuvajmo zdrave dojke”.
Osvjetljavanje fontana u Ulici hrvatske bratske zajednice u Zagrebu!